Musisz uzupełnic wszystkie wymagane pola w formularzu
JEST JUŻ NAS 20.000 ZAREJESTROWANYCH PROFILI W 7 KATEGORIACH. DOŁĄCZ DO NAS TERAZ I DAJ SIĘ ODNALEŹĆ!

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło
tutaj jesteś: fotografowie » z4k4l3c
OCEŃ PROFIL:OFFLINE
z4k4l3c Paweł Krupa
Fotograf Jaworzno, Śląskie
2011punktów6średnia85zdjęć
O sobie
Witam oferuje Tobie niepowtarzalną sesje fotograficzną. Sesje wykonuje w domowym studiu w Jaworznie jak i plenerze, wszystko zależy od Ciebie czego oczekujesz a ja to spełnię.

Zakres sesji portretowych w domowym studiu fotograficznym lub plenerze które są wykonywane:
- sesje w bieliźnie
- nagość zakryta
- portrety kobiece
- Akty

1. Info dla początkujących i stawiających pierwsze kroki w pozowaniu. Sesja fotograficzna jest usługą więc jest płatna. Szczególnie dotyczy to modelek początkujących z niewielkim doświadczeniem i które stawiają pierwsze kroki. Wszystkie szczegóły czyli: wizaż, klimat, miejsce, zakres pozowania modelki, makijaż, ubranie, stylizacja i cena sesji są ustalane w osobnym dniu przed wyznaczeniem terminu samej sesji. Jeśli masz, pytania to wystarczy zapytać :) i to akurat nic Ciebie nie kosztuje. Więcej informacji na priv .

2. Info dla modelek z dużym doświadczeniem w pozowaniu. Kryterium głównym i kluczowym w wyborze takiej modelki będzie portfolio. Wszystkie szczegóły są ustalane wcześniej. Jeżeli mnie zainteresujesz to jestem w stanie Tobie zapłacić.

3. Info dla modelek pod sesje TFP. Tak zdarza się że robię TFP ale nie wymagaj że oddam milion zdjęć, załatwię Tobie makijażystkę/wizażystkę czy fryzjerkę. Nie wymagaj że pliki surowe (RAW-y) otrzymasz po sesji bo takich plików nigdy nie otrzymasz. Nie masakruj gotowych zdjęć które otrzymasz po sesji nakładając filtry z Instagrama bo kompletnie się na tym nie znasz ! Nie imprezuj dzień przed sesją i wyśpij się przed sesją. Wszystko jest ustalane z wyprzedzeniem przed wyznaczeniem terminu samej sesji.

Kopiowanie i przetwarzanie zdjęć oraz udostępnianie innym osobom bez mojej zgody jest całkowicie zabronione. Dz.U.1994 nr 24 poz.83
Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, z dnia 4.02.1994 roku, wszystkie fotografie umieszczone w tej galerii stanowią własność autora.
Informacje o fotografie
Doświadczenie
Strona WWW

Wiek


Średnie
Zobacz

38 lat

Dyspozycyjność
Moda Portret Bielizna Strój kąpielowy Glamour Nagość zakryta Topless Akt
Ostatnio ocenili
Portfolio 85

Fot: Paweł Krupa
Dodaj komentarz i ocenę
Referencje i ogłoszenia
Autor w tym momencie nie posiada żadnych referencji
ogloszenia
Komentarze 14
Dziękuję świetne pf !

Pięknie tutaj

Pięknie tu jest

Dziękuję za życzenie powodzenia ale zauważyłem że nowicjuszowi bardzo ciężko znaleźć kogoś do współpracy. W każdym razie Również życzę powodzenia.

świetne prace

Dzięki za ocenę. 😉 Świetne pf 😊

u Ciebie też super

Cóż to samo mogę powiedzieć o Twoich zdjęciach

Ładnie tu

Piękne nowości tutaj widzę 😍👌 Dziękuję za miłe słowa 💝 Pozdrawiam serdecznie 😊🤗🌞

990 znaków pozostało

6 5 4 3 2 1


WSZYSTKO O MEGAMODELS
NASZE SERWISY
SPOŁECZNOŚĆ

MegaModels jest ekscytującą platformą zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych modeli i modelek. Nasza sieć łączy jednostki z renomowanymi agencjami i fotografami z całego świata. Profesjonaliści z branży modoweja regularnie korzystają z naszych usług, aby znaleźć modeli/modelki i odkrywać nowe talenty