Musisz uzupełnic wszystkie wymagane pola w formularzu
JEST JUŻ NAS 20.000 ZAREJESTROWANYCH PROFILI W 7 KATEGORIACH. DOŁĄCZ DO NAS TERAZ I DAJ SIĘ ODNALEŹĆ!

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło
ushi9 napisał:

Hej wydaję mi się że napisał do mnie ten sam pan ale pod innym nickiem czy pisał że " szuka nowych twarzy oraz sesję do nowego katalogu strojów kąpielowych? Oraz że jest z agencji z Paryża i "  We require our applicant to have a skype account."

dawaj tutaj nicka, możliwe że to on
a jak nie on, to podobny naciągacz

http://megamodels.pl/chrisbrule

zdjęcia w PF są bardzo małe więc chyba Prt Sc był.... Podał niby że jest z agencji z tymi zdjęciamina stronie

Mial kradzione zdjecia. Napisalem komentarz ktory skasowal. Zmienil zdjecia. To zdjecie z modelem jest tez podp .....

Do znajomej modelki pisal, ze nim ja zaprosi do Paryza to chcialby ja obejrzec oczywiscie w kamerze.

Pisal wszystko po angielsku (prosila mnie o przetlumaczenie)

smutne

Odpowiedz Ostatnio edytowano: 2014-02-21 01:49:44

CZY TEN OSZUST FAKTYCZNIE PUBLIKOWAŁ JAKIEŚ ZDJĘCIA?? CZY TO ŚCIEMA?

panna16 napisał:

CZY TEN OSZUST FAKTYCZNIE PUBLIKOWAŁ JAKIEŚ ZDJĘCIA?? CZY TO ŚCIEMA?

Twoje widziałem, ale autorki wątku jeszcze nie.

Co?

Hm... przyznam szczerze że udało mi się przebrnąć przez cały wątek i mam kaca dosłownie. 

Dziewczyna napisała co ją spotkało by ostrzec inne osoby przed podobnymi sytuacjami (jak widać zadziałało bo był odzew pt ''też do mnie pisał''). Prosta informacja. Dużo jest dziewczyn które zakładając konto na mm marzą o jakiejś tam karierze (tak jak ktoś napisał koleś żeruje na marzeniach) a ludzie mają to do siebie że potrafią być naiwni. 

Nie rozumiem motywu panienek z cyklu ''ja to nigdy'' ''ona głupia i naiwna'' itp. Poziom tych postów puka w dno od spodu, nie wnosi nic do dyskusji zapewne służy tylko i poprawieniu humoru niedowartościowanym dziewczynkom. 

Nowe wcielenie opisywanego tu palanta:

http://megamodels.pl/cmodel

Naprawdę nie można czegoś z nim zrobić..? 

można! wystarczy nie reagować - mózgu dziewczynom nie przeszczepisz. 

a 6 się sypią ... jak ASy z rękawa

I dodaje do ignorowanych ludzi którzy na wcześniejszych profilach wystawiali mu 1/

citronella napisał:

No właśnie, jest tu jakiś admin czy ktokolwiek? 

sadakoo napisał:
citronella napisał:

a teraz napisz co da reakcja admina i usunięcie profilu skoro założenie nowego zajmie mu kilka minut? jakie masz propozycje rozwiązania problemu?

do mnie tez przed chwile napisał, poinformowałam go tylko, że z forum wiem, iż sprawa przez kilka dziewczyn została juz zgłoszona na policję i że być może się nie boi, ale całkiem możliwe, że kiedyś poniesie konsekwencje. Może go to zniecheci do działania w rejonie megamodels, ale watpię aby - nawet jesli odpuści tutaj - odpuscił na innych polach

Odpowiedz Ostatnio edytowano: 2014-02-24 18:11:11

karol-kaminski napisał:
sadakoo napisał:
citronella napisał:

a teraz napisz co da reakcja admina i usunięcie profilu skoro założenie nowego zajmie mu kilka minut? jakie masz propozycje rozwiązania problemu?

Nie mówię że usuwanie konta przez adminów będzie super skuteczne, ale jak na razie wygląda na to że sam usuwa swoje profile gdy dostanie zbyt dużo jedynek. 

A na pewno formalne ostrzeżenie ze strony admina dot nie tyle głównego wątku, ale kradzieży zdjęć może go choć trochę zastanowić. Co prawda jeśli sprawy o zastraszanie są już na policji to może sprawa sama się rozwiąże. 

http://www.megamodels.pl/cmodel   <---- wysłał mi tę sama wiadomość co do reszty dziewczyn. 

Odnoszę wrażenie, że ktoś sobie z nas po prostu jaja robi. Pewnie zauważył wątek na forum, wie, że sprawa jest nagłośniona, a i tak działa dalej. Przydałoby się dotrzeć do większej ilości użytkowników, bo jak widać, nie każdy od razu łapie, że to oszust. A później płacz i zgrzytanie zębami... 

ja też dostałam taką wiadomość, wysłał dziś ok 14, z konta cmodel, jak ktoś chce, to cały ten angielski tekst mu skopiuję i wyślę, do poczytania.

WSZYSTKO O MEGAMODELS
NASZE SERWISY
SPOŁECZNOŚĆ

MegaModels jest ekscytującą platformą zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych modeli i modelek. Nasza sieć łączy jednostki z renomowanymi agencjami i fotografami z całego świata. Profesjonaliści z branży modoweja regularnie korzystają z naszych usług, aby znaleźć modeli/modelki i odkrywać nowe talenty