Musisz uzupełnic wszystkie wymagane pola w formularzu
JEST JUŻ NAS 20.000 ZAREJESTROWANYCH PROFILI W 7 KATEGORIACH. DOŁĄCZ DO NAS TERAZ I DAJ SIĘ ODNALEŹĆ!

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło

annales2

Witaj kochanie,

Jak się masz i wszystko wokół ciebie? Jestem Pani Anna Lesiakowska, bezdzietna wdowa z Wielkiej Brytanii, kontaktuję się z Państwem, ponieważ potrzebuję kogoś, kto pomoże mi założyć sierociniec, pomaga biednym, biednym wdowom i wdowcom, a także poprowadzi program charytatywny z oszczędności mojego czasu życia jak Odejdę z tego niegodziwego świata z powodu raka przełyku. Chcę pomóc biednym dzieciom tak bardzo, jak tylko mogę. Jestem wdową i nie mam wokół siebie nikogo, komu można by zaufać, ponieważ wszyscy chcą zrabować moje pieniądze i nigdy nie dbają o moje interesy. Obecnie jestem w szpitalu. Całkowita kwota na ten projekt to (3.500.000,00 EUR) trzy miliony pięćset tysięcy euro, a 20% pieniędzy będzie twoje, a 80% będzie przeznaczone na projekt. Mam nadzieję, że jesteś uczciwym i pracowitym typem, którego szukam. Proszę, wróć do mnie, abym mógł podać Ci szczegóły.

odpowiedz na mój e-mail ( annalesiakowska0@gmail.com ) Pozdrawiam

Pani Anna Lesiakowska

diablica82 napisał:

annales2

Witaj kochanie,

Jak się masz i wszystko wokół ciebie? Jestem Pani Anna Lesiakowska, bezdzietna wdowa z Wielkiej Brytanii, kontaktuję się z Państwem, ponieważ potrzebuję kogoś, kto pomoże mi założyć sierociniec, pomaga biednym, biednym wdowom i wdowcom, a także poprowadzi program charytatywny z oszczędności mojego czasu życia jak Odejdę z tego niegodziwego świata z powodu raka przełyku. Chcę pomóc biednym dzieciom tak bardzo, jak tylko mogę. Jestem wdową i nie mam wokół siebie nikogo, komu można by zaufać, ponieważ wszyscy chcą zrabować moje pieniądze i nigdy nie dbają o moje interesy. Obecnie jestem w szpitalu. Całkowita kwota na ten projekt to (3.500.000,00 EUR) trzy miliony pięćset tysięcy euro, a 20% pieniędzy będzie twoje, a 80% będzie przeznaczone na projekt. Mam nadzieję, że jesteś uczciwym i pracowitym typem, którego szukam. Proszę, wróć do mnie, abym mógł podać Ci szczegóły.

odpowiedz na mój e-mail ( annalesiakowska0@gmail.com ) Pozdrawiam

Pani Anna Lesiakowska

Prosimy o link do profilu, Mnie wustarczy 10 % sumy. A tak naprawde, naiwni jeszcze łapią sie na przekręt nigeryjski?

diablica82 napisał:

annales2

Witaj kochanie,

Mam nadzieję, że jesteś uczciwym i pracowitym typem, którego szukam. Proszę, wróć do mnie, abym mógł podać Ci szczegóły.

Diablica, jesteś pracowitym typem?

Jeśli tak, to ON poda Ci szczegóły

Chyba to faktycznie jakieś obcojęzyczne trolle, bo tak koślawo to napisane, jakby był automatyczny tłumacz.

Tylko przecież ta wdowa była z Nigerii i jeszcze miała "horom curke". Jakaś inna odmiana?

sanvean napisał:
diablica82 napisał:

annales2

Witaj kochanie,

Mam nadzieję, że jesteś uczciwym i pracowitym typem, którego szukam. Proszę, wróć do mnie, abym mógł podać Ci szczegóły.

Diablica, jesteś pracowitym typem?

Jeśli tak, to ON poda Ci szczegóły

Chyba to faktycznie jakieś obcojęzyczne trolle, bo tak koślawo to napisane, jakby był automatyczny tłumacz.

Tylko przecież ta wdowa była z Nigerii i jeszcze miała "horom curke". Jakaś inna odmiana?

http://www.megamodels.pl/armin_modeling_stud

Link.

Po prostu za dużo już tych fejkow jest

WSZYSTKO O MEGAMODELS
NASZE SERWISY
SPOŁECZNOŚĆ

MegaModels jest ekscytującą platformą zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych modeli i modelek. Nasza sieć łączy jednostki z renomowanymi agencjami i fotografami z całego świata. Profesjonaliści z branży modoweja regularnie korzystają z naszych usług, aby znaleźć modeli/modelki i odkrywać nowe talenty