Musisz uzupełnic wszystkie wymagane pola w formularzu
JEST JUŻ NAS 20.000 ZAREJESTROWANYCH PROFILI W 7 KATEGORIACH. DOŁĄCZ DO NAS TERAZ I DAJ SIĘ ODNALEŹĆ!

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło

nagość zakryta, akt bezwizerunkowy

14

jak w temacie ....zapraszam do kontaktu - nagość zakryta, akt bezwizerunkowy. zdjęcia czarno-białe - wiecej informacji na priv - do heyterów i moszczów świata...wpis jest w sumie po to żeby ,orientować się ile można wylac pomyj na coś czego nie widać...pokaż je klasę. Smiało

Odpowiedz Ostatnio edytowano: 2021-11-15 06:37:27

foto-golddd napisał:

jak w temacie ....zapraszam do kontaktu - nagość zakryta, akt bezwizerunkowy. zdjęcia czarno-białe - wiecej informacji na priv -

Zawsze mnie to zastanawiało, że osoby zupełnie początkujące pierwsze co, to biorą się za akty... W tym przypadku dobrze, że "bezwizerunkowy", to przynajmniej nie będzie takiej krzywdy dla modelki.

Ale może jednak naprawdę warto czegoś się nauczyć, zdobyć nieco wiedzy i dopiero wtedy zapraszać modelki na akty?

Wizerunek to nie tylko twarz

rbadowski napisał:

Wizerunek to nie tylko twarz

czyli to takie zdjęcia "do szuflady"?

sanvean napisał:
foto-golddd napisał:

jak w temacie ....zapraszam do kontaktu - nagość zakryta, akt bezwizerunkowy. zdjęcia czarno-białe - wiecej informacji na priv -

Zawsze mnie to zastanawiało, że osoby zupełnie początkujące pierwsze co, to biorą się za akty... W tym przypadku dobrze, że "bezwizerunkowy", to przynajmniej nie będzie takiej krzywdy dla modelki.

Ale może jednak naprawdę warto czegoś się nauczyć, zdobyć nieco wiedzy i dopiero wtedy zapraszać modelki na akty?

a ja wlasnie lubie jak tacy sie biora za akty czy chocby bielizne ba jak co chwile maja nowe dziewczyny. wtedy swietnie widac jak dana modelka wyglada naprawde. dobry fotograf albo dobrze ja ulozy, zlapie kadr, poze/ulozenie ciala a i jeszcze wyretuszuje mniej lub bardziej inwazyjnie a tacy zawsze pokaza z najgorszej strony i dzieki temu wiem czego sie mozna po modelce spodziwac, na co sie przygotowac albo w ogole odpuscic ba dodatkowo gdy taka modelka przychodzi do lepszego to dla niego jest to czysty profit bo co by nie zrobil, jak by nie odwalil na odpierdol to i tak bedzie bardziej zadowolona bo zrobi lepiej niz taki "amator".

dla tego moj apel do wszelakich amatorow,
poczatkujacych czy starych fotoziutkow- rob cie akty, erotyki, wszelakie golizny ile wlezie, ile mozecie, tak wiele jak mozecie i publikujcie smialo, dla tego wam nie daje negatywnych komentarzy, ocen itd a wspieram calym sercem

igrok napisał:
sanvean napisał:
foto-golddd napisał:

a ja wlasnie lubie jak tacy sie biora za akty czy chocby bielizne ba jak co chwile maja nowe dziewczyny. wtedy swietnie widac jak dana modelka wyglada naprawde. dobry fotograf albo dobrze ja ulozy, zlapie kadr, poze/ulozenie ciala a i jeszcze wyretuszuje mniej lub bardziej inwazyjnie a tacy zawsze pokaza z najgorszej strony i dzieki temu wiem czego sie mozna po modelce spodziwac, na co sie przygotowac albo w ogole odpuscic ba dodatkowo gdy taka modelka przychodzi do lepszego to dla niego jest to czysty profit bo co by nie zrobil, jak by nie odwalil na odpierdol to i tak bedzie bardziej zadowolona bo zrobi lepiej niz taki "amator".

dla tego moj apel do wszelakich amatorow,
poczatkujacych czy starych fotoziutkow- rob cie akty, erotyki, wszelakie golizny ile wlezie, ile mozecie, tak wiele jak mozecie i publikujcie smialo, dla tego wam nie daje negatywnych komentarzy, ocen itd a wspieram calym sercem
Tacy...czyli jacy szanowny artysto. Widziałeś choć jedną pracę z tego tematu? Co oceniłeś?...

foto-golddd napisał:

Tacy...czyli jacy szanowny artysto. Widziałeś choć jedną pracę z tego tematu? Co oceniłeś?...

odpowiedz na twoje pytanie masz w cytowanej mojej wypowiedzi, dokladnie
po przecinku wypisalem co znaczy "tacy". niestety analfabetyzm
bierny/wtorny sie nie leczy co gorsza macie prawa wyborcze.
dodatkowo, co nie tylko potwierdza twoja niezdolnosc czytania ze zrozumieniem ale i brak doswiadczenia w srodowisku to pisalem ogolnie, w dodatku do kogo innego i w innym kontekscie niz ty i twoje "dziela"... a ze watek powstam przy okazji ciebie to juz inna sprawa, chodzilo o odwiecznie, cyklicznie powtazajacy sie temat/zagadnienie/watek czyli dla czego fotoamatorzy zabieraja sie za akty

... niemniej jednak, skoro dopytujesz to ja nie ocenialem tu zadnych prac bo zadne nie zostaly tu zaprezentowane, widzialem jedynie twoj profil i tam nie ma "prac" tam sa pstryki i to grzecznie mowiac. definitywnie jestes foto
ziutem i co gorsza, zawsze nim bedziesz co dowodzi twoja reakcja... o ile przed twoim oburzeniem prima-baleriny
mozna bylo jeszcze zakladac, opcje ala- spoko, koles zaczyna, dopiero sie
uczy, moze sie rozwinie to jednak twoja reakcja prima-baleriny potwierdza ostatecznie ze jestes klasycznym, permanentnym fotoziutem. typowa mentalnosc spaf'owych lesnych dziadow...coz, bywa.

igrok napisał:
foto-golddd napisał:

odpowiedz na twoje pytanie masz w cytowanej mojej wypowiedzi, dokladnie po przecinku wypisalem co znaczy "tacy". niestety analfabetyzm bierny/wtorny sie nie leczy co gorsza macie prawa wyborcze.
dodatkowo, co nie tylko potwierdza twoja niezdolnosc czytania ze zrozumieniem ale i brak doswiadczenia w srodowisku to pisalem ogolnie, w dodatku do kogo innego i w innym kontekscie niz ty i twoje "dziela"... a ze watek powstam przy okazji ciebie to juz inna sprawa, chodzilo o odwiecznie, cyklicznie powtazajacy sie temat/zagadnienie/watek czyli dla czego fotoamatorzy zabieraja sie za akty

... niemniej jednak, skoro dopytujesz to ja nie ocenialem tu zadnych prac bo zadne nie zostaly tu zaprezentowane, widzialem jedynie twoj profil i tam nie ma "prac" tam sa pstryki i to grzecznie mowiac. definitywnie jestes foto ziutem i co gorsza, zawsze nim bedziesz co dowodzi twoja reakcja... o ile przed twoim oburzeniem prima-baleriny mozna bylo jeszcze zakladac, opcje ala- spoko, koles zaczyna, dopiero sie uczy, moze sie rozwinie to jednak twoja reakcja prima-baleriny potwierdza ostatecznie ze jestes klasycznym, permanentnym fotoziutem. typowa mentalnosc spaf'owych lesnych dziadow...coz, bywa.
a moze jak rano podniesiesz tyłez z pryczy to stań przed lustrem -- jesli masz i wiesz co to jest za wynalazek i zorientuj sie czy nie masz wyzej dupy od poziomu głowy -- bycie wyrocznią czasami miesza pod kapeluszem .. a tak prawde moiąc to myślę ze zbyt mało jeszcze wylałeś gówna nie wiedząc na kogo, z jakiego powodu - kolego ulżyj sobie jeszcze, powypisuj co tam uwazasz, pokaż klasę i kulture wypowiedzi - zbyt mało napisałes, niech ludzie poczytaja jak to można nawtykac osobie całkiem obcej i dla ciebie niestety nieznanej i nie do osiagniecia ---smiało - niech owe modelki poczytają jakim to jestes chamem bedac tu nadal anonimowym ludkiem .... dawaj ..;-...moze podniesie ci to poziom twojego marnego ego)..
Odpowiedz Ostatnio edytowano: 2021-11-16 16:04:57

foto-golddd napisał:
igrok napisał:
foto-golddd napisał:

odpowiedz na twoje pytanie masz w cytowanej mojej wypowiedzi, dokladnie po przecinku wypisalem co znaczy "tacy". niestety analfabetyzm bierny/wtorny sie nie leczy co gorsza macie prawa wyborcze.

... niemniej jednak, skoro dopytujesz to ja nie ocenialem tu zadnych prac bo zadne nie zostaly tu zaprezentowane, widzialem jedynie twoj profil i tam nie ma "prac" tam sa pstryki i to grzecznie mowiac. definitywnie jestes foto ziutem i co gorsza, zawsze nim bedziesz co dowodzi twoja reakcja... o ile przed twoim oburzeniem prima-baleriny mozna bylo jeszcze zakladac, opcje ala- spoko, koles zaczyna, dopiero sie uczy, moze sie rozwinie to jednak twoja reakcja prima-baleriny potwierdza ostatecznie ze jestes klasycznym, permanentnym fotoziutem. typowa mentalnosc spaf'owych lesnych dziadow...coz, bywa.
a moze jak rano podniesiesz tyłez z pryczy to stań przed lustrem -- jesli masz i wiesz co to jest za wynalazek i zorientuj sie czy nie masz wyzej dupy od poziomu głowy -- bycie wyrocznią czasami miesza pod kapeluszem .. a tak prawde moiąc to myślę ze zbyt mało jeszcze wylałeś gówna nie wiedząc na kogo, z jakiego powodu - kolego ulżyj sobie jeszcze, powypisuj co tam uwazasz, pokaż klasę i kulture wypowiedzi - zbyt mało napisałes, niech ludzie poczytaja jak to można nawtykac osobie całkiem obcej i dla ciebie niestety nieznanej i nie do osiagniecia ---smiało - niech owe modelki poczytają jakim to jestes chamem bedac tu nadal anonimowym ludkiem .... dawaj ..;-...moze podniesie ci to poziom twojego marnego ego)..

Jako, że wypowiadałem się w wątku wcześniej, to wtrącę się i teraz. Również merytorycznie. Pomimo tego, że uważam się za amatora, i ostatnio nie do końca praktykującego w tej wąskiej dziedzinie fotografii.

Nie trzeba oglądać 'prac' z danej dziedziny, żeby zobaczyć, jak ktoś operuje 'warsztatem'.

Mówiąc inaczej - wystarczy kilka jakichkolwiek zdjęć, żeby stwierdzić, co ktoś potrafi.

Niestety u Ciebie sporo rzeczy kuleje. Nie mówię, że moje prace są idealne, czy genialne. Ale nieskromnie stwierdzę, że powinieneś wrócić do podstaw.

Co leży? Na szybko i najbardziej w oczy rzucają mi się kadry, ostrość, brak dbałości o szczegóły. Światło.

Na jednych zdjęciach jest lepiej, na innych znacznie gorzej.

Niestety, posiadanie sprzętu nie czyni z nas fotografów...

foto-golddd napisał:
igrok napisał:
foto-golddd napisał:

rotfl. dzieki ze z kazdym komciem dowodzisz ze mialem racje najbardziej
zalosne jest to ze ja akurat wskazalem pozytywny aspekt wszelakich
amatorow aktu, defakto was bronilem, nawet fotoziutkow...

niezly
wysryw urojen ale jak bym dostawal 1zl za kazdy taki to juz dawno bym
zasponsorowal hospicjum dla fotoziutkow, niemniej jednak wyciagne
jeden fragment z rada dla wszystkich:

>gówna nie wiedząc na kogo, z jakiego powodu

powod
jest jeden- ocena zdjecia. mozna sie z nia nie zgadzac, moze byc bledna czy surowa (kazdy ma swoj gust/estetyke) ale to ciagle ocena zdjecia. publikujac zdjecie z
automatu kazdy poddaje sie takowej ocenie. a to kim jestescie niema
znaczenia, nikogo to nie obchodzi, jestescie anonimami, randomami ot
autorami zdjec ktore sie ocenia. nic wiecej.
niemniej jednak "po owocach dzialania ich poznacie" (czy jak to tam szlo)...

igrok napisał:
foto-golddd napisał:
igrok napisał:
foto-golddd napisał:

rotfl. dzieki ze z kazdym komciem dowodzisz ze mialem racje najbardziej zalosne jest to ze ja akurat wskazalem pozytywny aspekt wszelakich amatorow aktu, defakto was bronilem, nawet fotoziutkow...

niezly wysryw urojen ale jak bym dostawal 1zl za kazdy taki to juz dawno bym zasponsorowal hospicjum dla fotoziutkow, niemniej jednak wyciagne jeden fragment z rada dla wszystkich:

>gówna nie wiedząc na kogo, z jakiego powodu

powod jest jeden- ocena zdjecia. mozna sie z nia nie zgadzac, moze byc bledna czy surowa (kazdy ma swoj gust/estetyke) ale to ciagle ocena zdjecia. publikujac zdjecie z automatu kazdy poddaje sie takowej ocenie. a to kim jestescie niema znaczenia, nikogo to nie obchodzi, jestescie anonimami, randomami ot autorami zdjec ktore sie ocenia. nic wiecej.
niemniej jednak "po owocach dzialania ich poznacie" (czy jak to tam szlo)...
skoro literówke szanowny artysto traktujesz jako fotoziutkowanie to życze powodzenia --- i co z tego szczekania przez zamkniętą bramę wynikło? ... poszczekaliście sobie w swoim stylu i co? ... nuda, za mało obelg -- pokażcie wiekszą klasę --nie stać was?
Odpowiedz Ostatnio edytowano: 2021-11-17 09:22:22

foto-golddd napisał:

skoro literówke szanowny artysto traktujesz jako fotoziutkowanie to życze powodzenia --- i co z tego szczekania przez zamkniętą bramę wynikło? ... poszczekaliście sobie w swoim stylu i co? ... nuda, za mało obelg -- pokażcie wiekszą klasę --nie stać was?
jaka kurla literowke? gdzie ja ci literowki wypominam? kolejne urojenie. czego nie zrozumiales w tym krotkim prostym zdaniu o twoich zdjeciach? gdzie ty tam wyczytales cos o literowce ba gdzi chocbym zasugerowal cokolwiek o twojej pisowni? no pokaz, zacytuj, pokaz swiatu ze to ja cos pieprze,zmyslam, nie wiem co pisze a nie ty jestes niestabilny umyslowo.
w sumie to juz nie wiem czy ty trolujesz czy faktycznie ci cisnienie skoczylo bo twoja foto ziutkowa dusza...sory ciezka, artystyczna tworczosc zostala urazona? jak to 2 to sie uspokoj, lyknij se meliski bo wykorkujesz jak znow uslyszysz podwazanie twojego "warsztatu fotograficznego"...

igrok napisał:
foto-golddd napisał:

jaka kurla literowke? gdzie ja ci literowki wypominam? kolejne urojenie. czego nie zrozumiales w tym krotkim prostym zdaniu o twoich zdjeciach? gdzie ty tam wyczytales cos o literowce ba gdzi chocbym zasugerowal cokolwiek o twojej pisowni? no pokaz, zacytuj, pokaz swiatu ze to ja cos pieprze,zmyslam, nie wiem co pisze a nie ty jestes niestabilny umyslowo.
w sumie to juz nie wiem czy ty trolujesz czy faktycznie ci cisnienie skoczylo bo twoja foto ziutkowa dusza...sory ciezka, artystyczna tworczosc zostala urazona? jak to 2 to sie uspokoj, lyknij se meliski bo wykorkujesz jak znow uslyszysz podwazanie twojego "warsztatu fotograficznego"...
Zadziałało.....super...dawaj jeszcze ..jak widać musisz dać wyjść na świat swoje prawdziwe oblicze niech ludzie widzą co potrafisz....
Odpowiedz Ostatnio edytowano: 2021-11-17 14:00:00

Paradne, najgłośniej krzyczy o jakości zdjęć ten, kto robić tego nie powinien.. .

WSZYSTKO O MEGAMODELS
NASZE SERWISY
SPOŁECZNOŚĆ

MegaModels jest ekscytującą platformą zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych modeli i modelek. Nasza sieć łączy jednostki z renomowanymi agencjami i fotografami z całego świata. Profesjonaliści z branży modoweja regularnie korzystają z naszych usług, aby znaleźć modeli/modelki i odkrywać nowe talenty