Musisz uzupełnic wszystkie wymagane pola w formularzu
JEST JUŻ NAS 20.000 ZAREJESTROWANYCH PROFILI W 7 KATEGORIACH. DOŁĄCZ DO NAS TERAZ I DAJ SIĘ ODNALEŹĆ!

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło
tutaj jesteś: modelki » mockingjayness
OCEŃ PROFIL:OFFLINE
mockingjayness Agnieszka K.
Modelka kraków, Małopolskie
918punktów6średnia6zdjęć
O sobie
✩ instagram: mockingjayness (najszybszy i preferowany kontakt)
✩ MaxModels: mockingjayness (główne portfolio)

Aktualnie biorę udział w sesjach jedynie na terenie Krakowa (sporadycznie również Opola i Warszawy).
Informacje o modelce
Doświadczenie
Strona WWW

Wiek
Wzrost
Waga

Biust
Talia
Biodra

Włosy
Oczy

Odzież
Obuwie
Biustonosz
Średnie
-

23 lat
159 cm
49 kg

Brązowe
Zielone

XS/S
37
-


Dyspozycyjność
Moda Portret Bielizna Strój kąpielowy Glamour Nagość zakryta Topless Akt
Ostatnio ocenili
Portfolio 6

Referencje i ogłoszenia
Autor w tym momencie nie posiada żadnych referencji
ogloszenia
Komentarze 14
To prawda, muszę nad tym popracować - bardzo dziękuję za opinie i pozdrawiam serdecznie

Bardzo oryginalna uroda, szkoda tylko że portfolio z lekka monotonne, brak dynamiki. I nie mam na myśli jakichś biegów czy ekwilibrystyki, ale gesty, ożywioną mimikę. Trochę otrzaskania w temacie i będzie naprawdę fajnie.

@mtytko - i ma Pan pełne prawo do takiej, a nie innej opinii oraz nie śledzenia moich dalszych poczynań Niczym się nie zasłaniam, po prostu chcę być szczera i sprawiedliwa. Umawiam się na sesje jedynie z ludźmi, z którymi chcę współpracować i "dokładnie takich lotów, w jakie pragnę mierzyć" Ja również życzę Panu powodzenia i pozdrawiam serdecznie!

Zrozumiale przytyk do swojej osoby. Zatem obserwował nie będę. Życzę powodzenia. Obyś potencjału i urody nie zmarnowała. Bo na ten moment po niezłym starcie kontynuacja jest mało zachęcająca. I nie zasłaniaj się tym, że taka wizja. Po prostu fotografowie byli... nie tych lotów w jakie powinnaś mierzyć.

Dziękuję za pochwałę mojej osoby, aczkolwiek z krytyką w kierunku fotografów nie mogę się zgodzić (oczywiście jest to moja opinia). Samoświadomości na szczęście budzić już w sobie nie muszę nauki owszem, pewnie jeszcze dużo przede mną - w końcu uczymy się całe życie Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnego wieczoru.

Tak więc każdą sesją, w której do tej pory miałam przyjemność uczestniczyć - jestem szczerze zachwycona. Efekty to wizja zarówno moja, jak i fotografa - te zdjęcia wyglądają dokładnie tak, jak oboje chcieliśmy, aby wyglądały Kadry prezentowane przeze mnie na moim profilu po prostu podbiły moje serduszko i absolutnie, nigdy w życiu nie zamieniłabym żadnej z tej sesji na bardziej "kobiecą". Na zdjęciach pokazuję tyle kobiecości, ile chcę pokazać i ile mieści się w moich osobistych granicach możliwości i dobrego smaku

co pomoże mi się "rozwijać" - dlatego też za każdą zawsze serdecznie dziękuję (nawet jeśli, jak w tym przypadku, absolutnie się z nią nie zgadzam). Pamiętajmy o tym, że każdy fotograf (przynajmniej ci, z którymi miałam przyjemność współpracować) ma swój własny styl, wizję i własną formę obróbki - a ja niczego nie cenię bardziej. Mam to szczęście, że mogę pozwolić sobie na wybór osób, z którymi chciałabym pracować - przeglądam portfolia i zgadzam się tylko na sesje z osobami, których prace naprawdę mi się podobają (zawsze tak było, jest i będzie).

Nie jestem zwolennikiem wypowiadania się na takie tematy publicznie (wolę dyskusje w wiadomościach prywatnych - jednak z szacunku do komentujących nie chcę usuwać ich wypowiedzi, jednocześnie czułabym się po prostu źle nie komentując tej "dyskusji" w żaden sposób). @coma12 - z całego serduszka dziękuję Ci za ten komentarz. Ze wszystkim, co tu napisałeś zgadzam się w 100% i podpisuję obiema rękoma. @mtytko - jak najbardziej ma Pan pełne prawo do własnego zdania. Z kazdej opinii, uwagi, komentarza, wiadomości czy konstruktywnej krytyki staram się wyciągnąć coś,

@Comal2 - mam prawo do własnego zdania? Mam. Zabroń mi, strajku nie zrobię. A tu się fajnie wraca, bo modelka warunki ma, urodę ma... tylko raczej nie trafia spercjalnie na twórców. Zdjęcia ciemne, monotnne, bez wyrazu... ratuje tylko ona sama. Dużo jeszcze nauki, oraz budzenia samoświadomości siebie. Ale potencjał jest. Oby tak dalej.

Dzięki!! < 3

990 znaków pozostało

6 5 4 3 2 1


WSZYSTKO O MEGAMODELS
NASZE SERWISY
SPOŁECZNOŚĆ

MegaModels jest ekscytującą platformą zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych modeli i modelek. Nasza sieć łączy jednostki z renomowanymi agencjami i fotografami z całego świata. Profesjonaliści z branży modoweja regularnie korzystają z naszych usług, aby znaleźć modeli/modelki i odkrywać nowe talenty