Musisz uzupełnic wszystkie wymagane pola w formularzu
JEST JUŻ NAS 20.000 ZAREJESTROWANYCH PROFILI W 7 KATEGORIACH. DOŁĄCZ DO NAS TERAZ I DAJ SIĘ ODNALEŹĆ!

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło
tutaj jesteś: goscie » lagertha78
OCEŃ PROFIL:OFFLINE
lagertha78 Lagerta K.
Gość Gdańsk, Pomorskie
659punktów6średnia6zdjęć
O sobie
Bardzo dziękuję za duże zainteresowanie moją osobą. Na chwilę obecną nie pozuję;-) .Jeżeli już bym się zdecydowała to zapewne bez twarzy.
Informacje o koncie
Doświadczenie
Strona WWW

Wiek


Pierwsze kroki
-

42 lat

Dyspozycyjność
Moda Portret Bielizna Strój kąpielowy Glamour Nagość zakryta Topless Akt
Ostatnio ocenili
Portfolio 6

Referencje i ogłoszenia
Autor w tym momencie nie posiada żadnych referencji
ogloszenia
Komentarze 7
spokoLoko, jak masz odwagę pokazać swych kształtów piękno, to pokazuj, bo masz co , prawdziwe cacko, pozdrawiam CiĘ Pomorzanko!

araki...."Zawsze mnie zastanawiało, zakłada laska profil na portalu dla modelek z dopiskiem "nie pozuję". To po *uj zakłada tu konto?" odpowiem ci właśnie po to... musisz mieć napisane ile masz kasy hahaha

Każdy jest z powodu swojego zaistnienia. To wystarczający powód aby tu być . Gość nic nie musi, poza starciem butów, o ile wystawiamy wycieraczek. Nie musi pić, jeść, spiewac6, pozowac ani fotografować.

No spoko, zawsze można bez powodu poświecić cyckami. :* No offence, bawta się.

Dzięki Sanvean za wyjaśnienie. Araki to nie jest zabronione, ja wiem dlaczego założyłam tu konto, a Ty nie musisz, zostawię Cię z tą niewiedzą :-). I troszeczkę kultury, nie można łagodniej?

Araki - przecież to konto "gość". Więc dlaczego miałaby pozować? Równie dobrze można mieć pretensje, że nie fotografuje. Pytanie o zasadność istnienia takiego konta, ale skoro już jest...

Zawsze mnie zastanawiało, zakłada laska profil na portalu dla modelek z dopiskiem "nie pozuję". To po *uj zakłada tu konto?

990 znaków pozostało

6 5 4 3 2 1


WSZYSTKO O MEGAMODELS
NASZE SERWISY
SPOŁECZNOŚĆ

MegaModels jest ekscytującą platformą zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych modeli i modelek. Nasza sieć łączy jednostki z renomowanymi agencjami i fotografami z całego świata. Profesjonaliści z branży modoweja regularnie korzystają z naszych usług, aby znaleźć modeli/modelki i odkrywać nowe talenty