Musisz uzupełnic wszystkie wymagane pola w formularzu
JEST JUŻ NAS 20.000 ZAREJESTROWANYCH PROFILI W 7 KATEGORIACH. DOŁĄCZ DO NAS TERAZ I DAJ SIĘ ODNALEŹĆ!

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło
tutaj jesteś: agencje » brilliance
OCEŃ PROFIL:OFFLINE
brilliance Michał Mazurek
Agencja Warszawa, Mazowieckie
245punktów6średnia8zdjęć
O sobie
Brilliance Model Agency to polska agencja modelek i modeli, która zajmuje się obsługą różnego rodzaju eventów od strony promocyjnej. Posiadamy rozwiązania dedykowane zarówno dla małych jak i dużych firm, wspieramy naszych klientów na targach, wystawach, imprezach sportowych i motoryzacyjnych, bankietach firmowych, galach oraz innego rodzaju uroczystościach.

Brilliance Model Agency tworzą utalentowani i doświadczeni ludzie, starannie wyselekcjonowane hostessy i hości. Wygląd zewnętrzny nie jest dla nas jedynym kryterium. Wierzymy, że uroda oraz doświadczenie tworzą kombinację piękna i profesjonalizmu, które gwarantują obsługę na najwyższym poziomie. Nasi modele oraz modelki doskonale odnajdują się w każdym środowisku, zarówno na kameralnych przyjęciach jak i na dużych międzynarodowych imprezach.

Zapoznaj się z bogatą bazą profesjonalistów, z którymi współpracujemy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi promotorzy byli niczym elegancki dodatek do PR-owego wizerunku Twojej firmy. Ich uroda zrobi wrażenie na każdym, a indywidualne kompetencje dopasowane do Twoich potrzeb pozwolą Ci cieszyć się w pełni uroczystością, na której jesteś.

Brilliance Model Agency może pochwalić się współpracą z najlepszymi fotografami w Polsce i setkami zrealizowanych sesji zdjęciowych. Fotografia jest naszą pasją i stanowi nieodzowny element naszej działalności.
Informacje o agencji
Doświadczenie
Strona WWW

Wiek


Duże
Zobacz

-

Dyspozycyjność
Moda Portret Bielizna Strój kąpielowy Glamour Nagość zakryta Topless Akt
Ostatnio ocenili
Portfolio 8

Referencje i ogłoszenia
Autor w tym momencie nie posiada żadnych referencji
ogloszenia
Komentarze 3
😉

zainteresowana.


990 znaków pozostało

6 5 4 3 2 1


WSZYSTKO O MEGAMODELS
NASZE SERWISY
SPOŁECZNOŚĆ

MegaModels jest ekscytującą platformą zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych modeli i modelek. Nasza sieć łączy jednostki z renomowanymi agencjami i fotografami z całego świata. Profesjonaliści z branży modoweja regularnie korzystają z naszych usług, aby znaleźć modeli/modelki i odkrywać nowe talenty